Kobieca Sesja Warszawa Studio Chmury Hoża

Kobieca Sesja Warszawa

Pomysł na sesję zdjęciową

Każda sesja zaczyna się od pomysłu, a ten który zrodził się w głowie Dominiki od razu porwał nas swoją lekkością. Zamysł sesji fotograficznej to naturalne fotografie oraz zabawa światłocieniem. Przygotowanie do kobiecej sesji zdjęciowej rozpoczęło się już na etapie wymiany wiadomości, inspiracji oraz pomysłów. Bardzo ważne jest aby obie strony, osoba fotografowana oraz fotograf, miały podobną wizję tego, co razem stworzymy. Kolejno miejsce, stylizacja, rekwizyty lub ich brak, to wszystko wpływa efekt sesji zdjęciowej.

Sesja kobieca w studio

Sesja w Studio Warszawa

Do naszej sesji fotograficznej wybrałyśmy Studio Chmury na Hożej, które dysponuje wspaniałym dziennym światłem. Idealnie wpasowało się w naszą koncepcję kobiecej sesji zdjęciowej. Do stworzenia ciekawych cieni posłużyły nam różne rekwizyty, liście, kwiaty, a także… kuchenny durszlak! Uwielbiam takie nietuzinkowe pomysły, które pobudzają kreatywność oraz wprowadzają niezobowiązującą atmosferę. Ten wspólny czas urozmaiciłyśmy także muzyką oraz pogaduszkami.

Muszę przyznać, że jestem szczęściarą. Dominika to wspaniała, pogodna kobieta, o pięknej figurze oraz promiennym uśmiechu. Spędzenie z nią popołudnia to była czysta przyjemność! Nie straszne jej było słońce padające prosto w twarz oraz pokaz figur na ograniczonej powierzchni krzesła. Jeśli myślicie, że bycie modelką czy fotografem to łatwa praca, zapraszam na wspólną gimnastykę!

Fotografia Kobieca Warszawa

Sesja zdjęciowa na prezent