Sensualna sesja z Pauliną

Sensualna sesja z Pauliną

Kiedy wróciłem z tej sesji zorganizowanej przez Spotkajmy się, Magda powiedziała, że te zdjęcia musimy przypiąć na lodówkę. Paulina we wnętrzach Studio Chmury Chmielna wygląda zjawiskowo! Często powtarzamy, że uwielbiamy klasykę. Czarna koronkowa bielizna, wyrazisty, naturalny makijaż oraz bezpretensjonalna, prosta fryzura to przepis na piękne zdjęcia.

Sesja w Studio Warszawa

Studio Chmury na ulicy Chmielnej to świetne miejsce na naturalne, lifestylowe sesje zdjęciowe.  Niezależnie od tego na jakich kadrach zależy Tobie, sesji wizerunkowej, kobiecej, sensualnej czy produktowej. Spora, 100 metrowa przestrzeń oraz duża ilości mebli i rekwizytów  umożliwia puszczenie się wodzom fantazji i tworzenie oryginalnych, niepowtarzalnych zdjęć. Do dyspozycji jest także garderoba oraz stanowisko do makijażu. Aż chce się robić sesje zdjęciowe!

Przygotowanie do sensualnej sesji zdjęciowej

Kobieca sesja fotograficzna to wyjątkowy dzień. Warto zadbać o to, by czuć się jak najlepiej ze sobą podczas sesji. Twój wewnętrzny komfort oraz nastawienie są bardzo ważne. Ze swojej strony zapewniamy luźną atmosferę oraz prowadzenie Cię przez cały proces sesji sensualnej. Zadbaj więc o swoje ciało, pamiętaj o nawilżeniu, pij dużo wody oraz używaj balsamów. Dzięki temu Twoja skóra będzie wyglądać promiennie. Warto zadbać także o paznokcie. Jeśli na co dzień wolisz ich nie malować nie ma potrzeby robić tego specjalnie na sesję, ważne by były zadbane. Kolejnym istotnym elementem przygotowań do kobiecej sesji zdjęciowej jest stylizacja. Najważniejsze jest to, byś czuła się w niej wygodnie. Wybierz swoje ulubione stroje, w których czujesz się pięknie i swobodnie. Czarny, koronkowy komplet Paulina zdobyła w sklepie Undiz. Przygotuj kilka stylizacji. Każda kobieca sesja zdjęciowa zaczyna się od rozmowy przy kawie i przejrzeniu Twojej garderoby, by jak najlepiej zaplanować przebieg sesji oraz dobrać strój do konkretnego wnętrza. Kolejny element to makijaż. Do zdjęć często rekomendujemy mocniejszy make-up, jednak pamiętaj, że wciąż masz wyglądać jak Ty i czuć się w nim pięknie!

Sensualna sesja zdjęciowa w Warszawie

Uwielbiamy kobiece sesje zdjęciowe! Dzięki nim możemy poznać wiele wspaniałych kobiet, w tym mamy nadzieję, że i Ciebie! Daj się poznać, napisz do nas i zaplanuj swoją, wyjątkową sensualną sesję zdjęciową!

Każdy poranek to początek dnia pełnego emocji

Jutro rano opowiedz nam swoją historię.

Zobacz także

zdjęcia z innych sesji