Sesja sportowa na boisku

Sesja sportowa z Klaudią

WARSZAWA

To lato było gorące. Na sesję zdjęciową fitness z Klaudią umówiliśmy się w lipcowy poranek. Z naszą modelką poznaliśmy się przy okazji modowej sesji w Warszawie, dlatego wiedzieliśmy, że zdjęcia z  Klaudią będą gwarantowaną petardą, a dzień spędzimy miło i wesoło.

sesja sportowa na boisku w Warszawie (14)

Sesja zdjęciowa fitness

Sportowe sesje zdjęciowe rządzą się swoimi prawami – olejek musi się lać! W połączeniu z naturalnie wyglądającą opalenizną od Goldtan są przepisem na zawrót głowy wszystkich panów w pobliżu. Szczególnie w tak upalny dzień, może być niebezpiecznie! My również martwiliśmy się o biegacza, który pomykał wokół boiska. Na szczęście nie było w okolicy wielu słupów, na które mógłby wpaść.

Sportowe sesje zdjęciowe warto robić w plenerze. Obecnie znalezienie nowoczesnego boiska jest na wyciągnięcie ręki, na wielu z nich można znaleźć urozmaicony sprzęt, różnorakie rodzaje nawierzchni, kortów. Nieraz zdarzyło nam się pożyczyć akcesoria od osób ćwiczących, dla obu stron to po prostu frajda i okazja do niezbędnej podczas ćwiczeń przerwy. Chwila oddechu potrzebna jest również naszym modelom, wbrew pozorom podczas sportowej sesji zdjęciowej, można się zmęczyć. Lubimy urozmaicać kadry o różne sportowe triki, dzięki czemu zdjęcia są ciekawe i urozmaicone.

sesja sportowa na boisku w Warszawie (9)

Profesjonalna fotografia sportowa

Zdjęcia z nami to po prostu świetna zabawa! Szukasz fotografa do  swojej wizerunkowej sesji sportowej? Chętnie zrobimy z Tobą obłędne zdjęcia! Jeśli interesuje Cię sesja sportowa z nami zapraszamy do kontaktu. Zarezerwuj termin już dziś!

Pokaż siłę swojego charakteru​

Jutro rano opowiedz nam swoją historię.

Zobacz także

zdjęcia z innych sesji