Zmysłowa Sesja Kobieca

Sesja Sensualna

Sesja sensualna dla każdego może oznaczać coś innego. Ile kobiet, tyle różnych oczekiwań i poglądów. Edyta, nasza modelka, lubi się ze swoim ciałem. Przyznam, że to ja miałam większą tremę przed sesją. Jednak czy należy się krępować tego, co jest tak ludzkie, tego co każdy z nas ma. Ciało, i to w dodatku tak kształtne, jak to Edyty. Naturalność, piękno i prostota, to podsumowanie naszej sesji sensualnej. 

Sesja Kobieca Warszawa

Kobiecą sesję zdjęciową z Edytą zrealizowaliśmy dzięki spotkaniu fotograficznemu, które odbyło się w Studio Czarnobyl w Warszawie. Studio daje wiele możliwości, a już na samym wejściu rzucają się w oczy bujne rośliny, które wykorzystaliśmy podczas sesji. Naszym zdaniem dodają one naturalności prostym kadrom, w którym tematem głównym jest Edyta. 

Zmysłowa Sesja Kobieca

Czym jest dla Ciebie zmysłowość? Naszym zdaniem to naturalność ruchów, mowa ciała, która przebija się na zdjęciach z tej sesji fotograficznej. Nie ma w tych zdjęciach nic wymuszonego. Rysy twarzy Edyty są spokojne i naturalne. Mimo, iż ciało nie jest zakryte to naszym zdaniem wzrok i ułożenie ciała Edyty  daje poczucie tajemniczości. Sesja sensualna w tym wykonaniu to wspaniały pomysł dla przebojowych kobiet, które dobrze czują się w swoim ciele. Utarło się przekonanie, że kobiety są pełne kompleksów. Jednak głęboko wierzymy, że każda ma w sobie coś, za co siebie uwielbia. Przypuszczalnie zwłaszcza to, co bije z wnętrza. I my też za to najbardziej uwielbiamy kobiety!