Notice: Undefined index: aiosp_license_key in /home/jutroranji/www/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/aioseop_class.php on line 5808
Warsztaty kulinarne Wege Azja z Inessą Kim | Jutro Rano

Pomyśl o czymś przyjemnym

wege azja

Poczuj solidną dawkę przyjemności

NASZA HISTORIA

Pomyśl o czymś przyjemnym

Uwielbiamy azjatyckie smaki. W weekend mieliśmy przyjemność odkryć ich wegetariańskie oblicze. Przyjemność to w tej sytuacji kluczowe słowo, otrzymaliśmy jej bardzo solidną dawkę! Czy też myślicie o jedzeniu jak o przyjemności? Warsztaty Wege Azja z Inessą Kim w Food Lab Studio to była prawdziwa uczta dla zmysłów! Czystą przyjemnością było być ich częścią.

Wszyscy uczestnicy zjawili się przed czasem. W pomieszczeniu trochę zimno, ale atmosfera szybko się rozgrzała. Każdy dałby się pokroić za te pyszności, które miały zostać stworzone. W menu: 

  • Miyojk guk – tradycyjna zupa urodzinowa z algami
  • Dubu jorim – smażone tofu z pysznym ostrym sosem
  • Kimchi jjinppangmandu – bułeczki na parze z kimchi i warzywami
  • Mu michim – sałatka z rzodkiewki
  • Chow mein z warzywami
  • Matang – kandyzowane bataty
  • Deser z tapioki i mango
Pracy sporo, ale kucharze wytrawni i chętni do pracy. Muszę przyznać, że bycie po drugiej stronie obiektywu ma tę niesamowitą moc perspektywy. Widzę skupienie, ruch oraz uśmiechy. Wspólne gotowanie ma w sobie coś wyjątkowego, a pod okiem mistrzyni koreańskiej kuchni to przepis na nieziemskie doznania. Gotowanie wieńczy wspólna uczta przy jednym stole, tak jak w Koreii, wszystkie dania podawane są na stół od razu. 
Z warsztatów z Inessą nikt nie wyjdzie głodny, a nawet może zabrać wszystko co nie zostało spałaszowane do domu by podzielić się wyjątkowym smakiem koreańskiej kuchni z bliskimi lub powrócić do niego raz jeszcze. 
Udział w warsztatach kulinarnych jest dla mnie jak podróż, obfitująca w przyjemności, intensywna i zawsze za krótka. Wciąż wracam do niej wspomnieniami i nie mogę się doczekać następnego razu. 
 
Magda

Przenieś się do świata emocji

Każdy poranek to początek dnia pełnego emocji

Chcesz uwiecznić wyjątkowy dzień na filmie lub zatrzymać chwile na zdjęciach?
 
Napisz do Nas! Chętnie Cię poznamy.
 
Jutro rano opowiedz nam swoją historię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *