Naturalna Fotografia Ślubna Warszawa

Naturalna fotografia ślubna

MOKOTO EVENTS WARSZAWA

Tego wyjątkowego dnia zdecydowanie nie można nazwać pospolitym i oklepanym.  Pandemia przedefiniowała to, co określamy weselną zabawą. Jak wygląda nowa, „koronowirusowa” rzeczywistość ślubna? Jest jak pierwsza randka, na początku trudno się odnaleźć, jednak ostatecznie pojmujemy istotę naszych działań. Dziś, bardziej niż kiedykolwiek, zdajemy sobie sprawę jak ważne są relacje z naszymi bliskimi oraz to, że miłość zawsze wyjdzie na pierwszy plan.

Reportaż ślubny

Uroczystość ślubu rozpoczęła się w Urzędzie Stanu Cywilnego. Z uwagi na stan pandemii, krzesła w sali były od siebie oddalone, a w pomieszczeniu mogło przebywać jedynie 30 osób. Goście weselni mieli obowiązek noszenia masek zasłaniających usta i nos. To obostrzenie nie dotyczyło natomiast Pary Młodej oraz świadków. Dzięki temu mogłem zrobić zdjęcia ślubne ukazujące Młodą Parę w całej okazałości.

Przyjęcie weselne odbyło się w pięknej przestrzeni Mokoto Events. Miejsce idealnie oddawało charakter imprezy, czuć było atmosferę radości oraz swobody. Uwielbiam takie wesela, kameralne, niezobowiązujące, na świeżym powietrzu. Zdjęcia ślubne podczas takich eventów są naturalne i niewymuszone, a ja jako niemiłosierny gawędziarz mogę złapać swobodny kontakt z gośćmi.

Sesja ślubna w plenerze

W trakcie imprezy poszedłem wraz z Parą Młodą zrobić zdjęcia ślubne w plenerze, wykorzystując promienie zachodzącego słońca oraz okoliczne zaułki. Muszę przyznać, że Młoda Para pozowała jak duet zawodowych modeli, zdjęcia ślubne zrobiliśmy błyskawicznie!

Sesja ślubna w okolicy Mokoto Events to przepis na piękne, proste kadry, które uwodzą kolorami cegły oraz bluszczu. Lubię ten czas, kiedy mogę skupić się na Parze Młodej, a oni łapią chwile oddechu od ślubnego gwaru i mogą bez końca patrzeć w swoje oczy.

Zdjęcia ślubne

Mimo, iż charakter imprezy nie przypominał tradycyjnego wesela, nie zabrakło nominowania następców – nowej Pary Młodej. Do tytułu Pana Młodego startował jedyny w swoim rodzaju, bo aż jeden, kawaler. Inaczej sprawa przedstawiała się w walce o tytuł Panny Młodej, konkurencja była spora, chociaż niektóre z Pań ewidentnie lubiły stan, w którym się znajdują (wolny).

Sprawa miała się podobnie z pierwszym tańcem, z głośników usłyszałem dźwięki elektrycznej gitary oraz mroczny, niemiecki głos wokalisty. Mimo, iż nie jestem fanem Rammsteina musze przyznać, że w wykonaniu gości weselnych oraz Pary Młodej zrobił na mnie duże wrażenie.

Mimo nietypowych warunków „koronawirusowych” wszyscy bawili się świetnie, a ja razem z nimi! Po oficjalnej części imprezy wraz z weselnymi gośćmi dalej świętowaliśmy ten wyjątkowy dzień.

Zdjęcia ślubne Warszawa

Uwielbiamy celebrować miłość na Waszych warunkach, a nie ma na to lepszego sposobu niż sesja ślubna. Jeśli interesuje Was reportaż ślubny z nami, zapraszamy do kontaktu! Poznajmy się!

Każdy poranek to początek dnia pełnego emocji

Jutro rano opowiedz nam swoją historię.

Zobacz także

zdjęcia z innych sesji