Buduarowa sesja w pościeli

Kobieca sesja z Lesią

WARSZAWA

Kobiece sesje

Kobieca fotografia ma w sobie pierwiastek magii, to naprawdę niesamowite przeżycie także dla mnie jako fotografa, bo kiedy widzę efekt naszego spotkania, to dostrzegam, że to nie jest moja fotografia, ale zdjęcie, które tworzyłyśmy wspólnie i to niesamowicie przebija się na każdym ujęciu.

Kobieca Sesja w pościeli

Sesja zdjęciowa Warszawa

Z Lesią poznałyśmy się przy okazji sesji plenerowej w Warszawie. Ponieważ namawiamy absolutnie każdą z Was by zrobić sobie prezent, od słowa do słowa, umówiłyśmy się na kobiecą sesję w apartamencie. Przygotowania do sesji sensualnej rozpoczęły się od doboru miejsca oraz stylizacji. Wspólnie wybrałyśmy kilka zestawów ubrań, tak by nie tracić wspólnego czasu na sesji zdjęciowej, a jednocześnie być elastycznym jeśli chodzi o zmianę w trakcie sesji fotograficznej.  

Osobiście uwielbiam klasykę, biała koszula, czerwony lakier na paznokciach i naturalny makijaż sprawdzają się w kobiecych sesjach niezawodnie. Dodatkowo podkreślają to, co piękne. Ach te cudowne, zielone oczy Lesi! Kto jeszcze nie może oderwać wzroku?

Naszą kobiecą sesję zdjęciową zrealizowałyśmy w apartamencie Kazou Residence. Kolorystyka idealnie wpasowała się w dobór stylizacji, a wpadające w porannych godzinach słońce dodało blasku do zmysłowych zdjęć Lesi.

Sensualna sesja zdjęciowa z Lesią przebiegła w przyjemnej, ujmująco kobiecej atmosferze. Niezmiernie fascynują mnie kobiety, ich różnorodność, siła oraz delikatność, a efekty naszych sesji mają źródło w pięknie Waszego charakteru.

Buduarowa sesja w pościeli

Oczywiście w trakcie sesji fotograficznej uwielbiam ponieść się chwili.. i temu co mamy do dyspozycji. W naszym przypadku zaowocowało zmysłowymi zdjęciami w pościeli. Te naturalne kobiece zdjęcia, to jedne z moich ulubionych fotografii z tej sesji. Ponownie klasyka górą. Czy wy też uwielbiacie klasykę? Moim zdaniem nie ma nic lepszego niż zdjęcia, które pozostaną zawsze piękne.

Pokaż siłę swojego charakteru

Jutro rano opowiedz nam swoją historię.

Zobacz także

zdjęcia z innych sesji