Notice: Undefined index: aiosp_license_key in /home/jutroranji/www/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/aioseop_class.php on line 5808
Pokaż swoją supermoc | Jutro Rano

Pokaż swoją supermoc

NASZA HISTORIA

Pokaż swoją supermoc

Wierzymy, że zgodzisz się z nami, żyjemy w czasach superbohaterów, a ta rodzina to dowód na to, że oni naprawę istnieją!

Najmłodsza Alicja to niezły psotnik, ale swoim uśmiechem potrafi rozbroić największego twardziela. Trochę nieśmiała, wyglądem przypomina aniołka. Jednak niech to Cię nie zmyli, wie jak rozłożyć nieprzyjaciół na łopatki. Najlepszym stróżem i partnerem superbohaterki Ali jest Adaś. To superbohater z krwi i kości. Posiada wszystkie najnowsze technologie, maski, peleryny i pojazdy. Nie straszne mu węże ani superbohater tata, Norbert. On to ma dopiero supermoc! Potrafi wcielić się w każdy wiek, ma w sobie radość dziecka oraz mądrość mędrca. W najlepsze psoci i rozrabia ze swoimi szkrabami, ale także nie szczędzi wskazówek i nauk dla swoich pociech.  Supermoc Norberta wzmacnia Martyna. To urodzona superbohaterka! Posiada moc czułości, potrafi trzymać całą rodzinę w ryzach, otacza ją peleryną miłości i troski, przy tym ma niewyczerpalne nakłady cierpliwości! Jakby tego było mało wykorzystuje swoje supermoce z uśmiechem na twarzy. 

Dzień z superbohaterami był wyjątkowy. My też uszczknęliśmy trochę supermocy, koniecznie zobacz wszystkie zdjęcia z naszej sesji!

Magda i Patryk

Każdy poranek to początek dnia pełnego emocji

Chcesz uwiecznić wyjątkowy dzień na filmie lub zatrzymać chwile na zdjęciach?
 
Napisz do Nas! Chętnie Cię poznamy.
 
Jutro rano opowiedz nam swoją historię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *